У Яворівській РДА відбулась нарада щодо призову громадян на строкову військову службу 2020 року

Сьогодні, 29 січня заступник голови Яворівської райдержадміністрації Назар Сойко провів нараду щодо призову громадян на строкову військову службу  на 2020 року.

На нараді були присутні: головний спеціаліст з мобілізаційної та режимно-секторної роботи райдержадміністрації Роман Кондор; начальник КНП Яворівської районної ради Львівської області Яворівської центральної районної лікарні Михайло Дмитрів; заступник начальника КНП Яворівської районної ради Львівської області «Новояворівської районної лікарні ім..Ю.Липи» Богдан Жмурко; в.о. військового комісара Володимир Мащак; заступник військового комісара  Петрів

Військовий комісар назвав основні завдання Яворівського районного військового комісаріату щодо обліково-призовної роботи, зокрема:

- приписка юнаків до призовної дільниці Яворівського РВК;

- призов громадян України на строкову військову службу;

- підготовка громадян України до військової служби.

Володимир Мащак акцентував увагу присутніх, що кожного року у січні – березні до призовної дільниці Яворівський РВК приписуються допризовники, з метою взяття їх на військовий облік. Для проведення приписки громадян України до призовної дільниці кожного року у військовому комісаріаті утворюється комісія з питань приписки. Районна лікарня організовує роботу медичного персоналу з медичного огляду громадян України, які підлягають приписці.

У військовому комісаріаті з допризовниками традиційно проводяться наступні заходи: проведення медичного огляду, визначення їх придатності для військової служби, проведення бесід для виявлення інтересів юнаків, їх відношення до військової служби, проведення професійно-психологічного відбору, вручення посвідчень про приписку. Приписку до призовної дільниці проходять допризовники шкіл району.

Також під час наради наголошено на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо умов проходження строкової служби, адже, як зазначив Володимир Мащак військові строкової служби в зону проведення антитерористичної операції на сході України не залучаються