У серпні Яворівщина знову буде фестивалити

Багато меду, гастротур, показ одностроїв, фестиваль моди та краси, державні свята, професійні  та вшанування визначних постатей - серпень багатий на події в Яворівському районі. Про це все обговорили на нараді в першого заступника голови Яворівської райдержадміністрації Ігоря Рака

Короткий анонс подій

19 серпня розпочнуться культурні події в районі  із фестивалю під назвою “Медовий спас”, який відбудеться 19 серпня м Яворові біля РНД «Сокіл».  Розпочнеться захід о 10.00 .

Також 19 серпня вшановуємо пам’ять громадського діяча, письменника, поета, публіциста, лікаря, автора української геополітичної концепції, Юрія Іванович Липа (народився 5 травня 1900 року в м. Одеса – помер 20 серпня 1944 р. у селі Шутова Яворівського району Львівської області)

23 серпня 2018р флешмоб до Дня Державного Прапора України та урочистості до 151-річниці О.Маковея. Вистава під відкритим небом за участю акторів театру ім.М.Занковецької

24 серпня по всій Яворівщині відбудуться заходи з нагоди святкування Дня Незалежності України. Святочні літургії в церквах до дня Незалежності України.

Фестиваль «Yavoriv Family Day». Гастротур свято «Вареника». Свято Яворівської забавки. Показ Яворівських одностроїв . Районний фестиваль моди і краси «Красуня Яворівщини»

26 серпня  урочистості з нагоди 162-ї річниці від дня народження Великого Каменяра Івана Яковича Франка  смт.Івано-Франкове

Переглядів: 1 705