У районі мобільні групи продовжують контролювати дотримання протиепідемічних заходів

Враховуючи рішення Державної, обласної та районної комісій з питань ТЕБ і НС та з метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 спільні мобільні групи продовжують контролювати дотримання протиепідемічних заходів. Відтак, представники Держпродспоживслужби, місцевого самоврядування та правоохоронці перевірили дотримання карантинних обмежень у 35 закладах Яворівського району.

Це заклади громадського харчування, підприємства торгівлі продовольчими товарами, аптеки, фізичні особи в продуктових магазинах.

У результаті перевірки виявили низку порушення. Зокрема, правоохоронці склали 5 адмінпротоколи недотримання карантинних обмежень.

Зазначимо, що мобільні групи кожного дня контролюватимуть в районі дотримання протиепідемічних заходів як суб’єктами господарювання, так і громадянами.

Бережіть себе та своїх близьких - дотримуйтесь карантинних обмежень!