У райдержадміністрації відбулось засідання комісії служби у справах дітей райдержадміністрації

Комісія з питань захисту прав дитини Яворівської райдержадміністрації працює для результативного розв'язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту.

Сьогодні, 28 жовтня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Дзюньки за участю начальника служби у справах дітей Галини Дучак та членів постійної комісії відбулось засідання комісії служби у справах дітей райдержадміністрації.

На порядку денному розглянули питання: розгляд заяви про встановлення опіки над дитиною-сиротою; розгляд заяви неповнолітньої про надання дозволу на придбання нерухомого майна та укладення за згодою батька договору дарування земельної ділянки; розгляд заяви про надання дозволу від імені малолітнього на прийняття в спадщину житлового будинку; розгляд заяви про надання дозволу від імені малолітніх дітей на відчуження транспортного засобу, що належить їм на праві спільної часткової власності; розгляд заяви про надання дозволу на відчуження майна та укладення договору дарування житлового будинку, що належить їй на праві приватної власності в якому зареєстровані та проживають малолітні діти; розгляд заяви про надання дозволу на отримання грошової компенсації за належне йому для отримання постійне житлове приміщення. Зареєстрована малолітня дитина.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно з чинним законодавством, документи для їх розгляду.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Переглядів: 1