У райдержадміністрації відбулось засідання комісії служби у справах дітей

У райдержадміністрації відбулось засідання комісії служби у справах дітей

Комісія з питань захисту прав дитини Яворівської райдержадміністрації працює для результативного розв'язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту.
Сьогодні, 23 грудня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Андрія Тиндика за участю начальника служби у справах дітей Галини Дучак та членів постійної комісії відбулось засідання комісії служби у справах дітей райдержадміністрації.
На порядку денному розглянули питання: про надання дозволу від імені малолітньої дитини на укладення договору дарування квартири, про надання дозволу на відчуження майна та укладення договору дарування житлового будинку, в якому зареєстровані та проживають неповнолітні діти, розгляд заяви про надання дозволу на відчуження майна та укладення договору часток квартири, в якій зареєстровані та проживають неповнолітні діти, про надання дозволу на відчуження майна та укладення договору дарування частин житлового будинку, в якому зареєстровані та проживають неповнолітні діти.
Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно з чинним законодавством, документи для їх розгляду.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Переглядів: 29