У п’ятницю, 2️⃣9️⃣ травня 2020 року о 🔟 год., у приміщенні сесійного залу районної ради, відбудеться ХХХІІІ сесія Яворівської районної ради VII скликання.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

1️⃣. Про порядок денний ХХХІІІ-ї сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2️⃣. Про інформацію начальника Яворівської ДПІ Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області.
3️⃣. Про епідеміологічну ситуацію та вжиті заходи щодо мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID -19 на території району.
4️⃣. Про звіт про виконання районного бюджету Яворівського району за перший квартал 2020 року.
5️⃣. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2020 рік.
6️⃣. Про затвердження угод про міжбюджетні трансферти.
7️⃣. Про затвердження Програми забезпечення безкоштовними медикаментами пільгової категорії населення Яворівського району на 2020 рік.
8️⃣. Про затвердження Програми забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет на 2020 рік.
9️⃣. Про затвердження Програми профілактики та лікування тромбоемболітичних ускладнень серцево-судинних захворювань в Яворівському районі на 2020 рік.
🔟. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Яворівського району на 2020 рік.
1️⃣1️⃣. Про внесення змін до рішень Яворівської районної ради.
1️⃣2️⃣. «Про надання дозволу на списання медичної апаратури та обладнання КНП ЯРР ЛО «Івано-Франківська районна лікарня».
1️⃣3️⃣. Про звернення Яворівської районної ради.
1️⃣4️⃣. Різне.