У Новояворівську завершують облаштування спортивного майданчика

Депутати Львівської обласної ради проголосували за внесення змін до Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Відтак, співфінансування на облаштування спортивних майданчиків розміром 42 на 22 м додатково отримають 8 територіальних громад, 1 громада – отримає фінансування в результаті перерозподілу коштів у межах Програми. З дев’яти запропонованих для дофінансування об’єктів – шість  практично вже є завершеними.

Йдеться про облаштування нових спортивних майданчиків у Великому Колодному Жовтанецької територіальної громади, Дрогобичі, Підгірцях Стрийської ТГ, Завидовичах Великолюбінської ТГ Новояворівську, Борині, Мшані Городоцької ТГ, Старій Солі Старосамбірської ТГ та у Радехові.

Нагадаємо, попередньо у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА, було заплановано облаштування 13 спортивних майданчиків та 3 стадіонів. З 13 майданчиків  – 1 об’єкт не відбувся (с. Скоморохи), 12 – вже завершені. Минулого року облаштували 33 майданчики.

Деталі

Переглядів: 0