Цього року з’явиться новий освітній екоцентр

БАЗА ВІДПОЧИНКУ «ВЕРЕЩИЦЯ» ДО ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ ГОТОВА

20 травня 2020 року з робочим візитом Яворівський національний природний парк відвідали голова Яворівської районної державної адміністрації Андрій Шумський та перший заступник голови Віталій Денега.

Під час зустрічі обговорено хід реалізації міжнародного проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони», а саме виконання робіт будівництва еколого-просвітницького центру в зоні стаціонарної рекреації «Верещиця» Яворівського НПП та роботи з розвитку інфраструктури велотуризму в регіоні Розточчя, а також питання стосовно води.

Крім цього, директор Яворівського національного природного парку Михайло Біляк презентував цікаві місця Бази відпочинку «Верещиця».

І запевнив, що БАЗА ВІДПОЧИНКУ «Верещиця» до туристичного сезону готова. Довідка: проект фінансується Європейським Союзом Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр.»

Проект має на меті покращення туристичної інфраструктури та створення туристичних продуктів для підвищення привабливості транскордонного регіону Розточчя.

Партнерами даного Проекту виступають від України – Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Яворівський НПП, Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна», а від Польщі – Уряд Маршалковський в Любліні, Розточанський парк народовий та Ґміна Замость.

Переглядів: 13