Святий Миколай завітав на апаратну нараду в Яворівську райдержадміністрацію

18 грудня 2017 голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян провів апаратну нараду, за участю голови Яворівської районної ради Володимира Сичака, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації.

20157132_1761657774128170_8014889257763823238_o

На нараді йшлося про виконання бюджетів усіх рівнів, виплату державних соціальних допомог, надання субсидій, обговорювали стан  державних закупівель , утримання доріг, про виконані роботи по мікропроектах та стан їх фінансування у закладах освіти, культури та охорони здоров’я, захворюваність на грип та ГРВІ та  виконання протокольних доручень,  про взяття гідроспоруд на баланс, про стан організації роботи зі зверненнями громадян.

Традиційно, про стан справ у сфері фінансів доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації  Надія Горох. Начальник управління державної казначейської служби у Яворівському районі Львівської області Галина Гаращук  нагадала, що  до кінця року потрібно вчасно подати планові показники.

Під час  апаратної наради головою райдержадміністрації Орестом Хляном було надано ряд рекомендацій та доручень начальникам  структурних підрозділів

Присутні керівники прозвітували про проведену роботу на минулому тижні та окреслили плани на поточний. Після детального обговорення порушених питань голова райдержадміністрації Орест Хлян дав відповідні доручення.

Після наради у гості завітав св. Миколай з Зоря-Зоряницею, які привітали присутніх на апаратній нараді з днем св. Миколая , побажали миру, злагоди, здоров’я та натхнення до нових звершень та заспівали колядок. Ангелята з народним фольклорним аматорським ансамблем «Залужанка» заколядували.

Переглядів: 544