Стан вакцинації закладів освіти району обговорили сьогодні на нараді

Сьогодні з метою активізації роботи в напрямку вакцинації від COVID-19, голова районної ради Микола Романюк та заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Володимир Дзюнька провели нараду з керівником відділу освіти територіальних громад,  директорами комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я району з питань вакцинації та функціонування закладів освіти в умовах погіршенням епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на COVID-19.

Під час наради обговорили аналіз показників вакцинації та виконання щотижневих планів у розрізі кожного пункту щеплення + вакцинальні бригади та проведення вакцинації працівників освітніх закладів (відсотковий показник у розрізі кожного закладу).

Заступник директора комунального некомерційного підприємства "Новояворівська лікарня ім.Ю.Липи" НМР Львівської області Жмурко Богдан Михайлович проінформував про ситуацію COVID-19 у Новояворівській лікарні та наголосив на тому, що єдиний шлях боротьби з пандемією вакцинація. На сьогодні у лікарні розгорнуто 200 ліжкомісць для госпіталізації хворих на коронавірус і всі вони забезпеченні киснем.

"Сьогодні ситуація погіршується. З 82-х ковідних пацієнтів Новояворівської лікарні двоє вакциновані. Закликаю мешканців Яворівщини не нехтувати своїм здоров'ям  та своїх близьких, вакцинуйтесь, адже це єдиний шлях побороти пандемію разом""-  Богдан Жмурко

Також під час наради директори закладів освіти прозвітували про стан вакцинації працівників, та альтернативи вирішення ситуації, яка склалась сьогодні.

"Вакцинація вчителів має вирішальне значення для того, щоб школи залишалися відкритими! Адже аби навчання в школах проводилися у звичному режимі, необхідно щоб 80% освітян були вакциновані" - говорить заступник голови райдержадміністрації

Крім того, Володимир Дзюнька вкотре наголосив на важливості формування «колективного» імунітету та необхідності активізації роботи з питань вакцинації та популяризації щеплень проти COVID-19.

Нагадаємо: з 00 год 00 хв 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. У зв'язку з цим у закладах освіти запроваджуються карантинні обмеження, які визначені постановою Уряду №1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами).

При «жовтому» рівні епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з документів:

  • жовтого COVID-сертифіката, який підтверджує щеплення однією дозою дводозної вакцини (генерується через мобільний додаток Порталу Дія (Дія);
  • зеленого COVID-сертифіката, який підтверджує повний курс однодозної чи дводозної вакцини (генерується через мобільний додаток Порталу Дія (Дія);
  • міжнародного свідоцтва про вакцинацію (видається сімейним лікарем після отримання повного курсу щеплення від COVID-19);
  • довідки 063 (видається сімейним лікарем після щеплення однією дозою дводозної вакцини);
  • COVID-сертифіката про одужання особи від зазначеної хвороби (сертифікати генеруватимуться після настання відповідної технічної можливості).

Переглядів: 0