Співпраця та взаємодія: результати наради начальника Яворівської РВА Ярослава Коминського з силовиками Яворівщини щодо ситуації на території району

Співпраця та взаємодія: результати наради начальника Яворівської РВА Ярослава Коминського з силовиками Яворівщини щодо ситуації на території району

У час воєнного стану основним із завдань керівників району є налагодження чіткої та повної взаємодії між усіма сферами, що забезпечують життєдіяльність району.

Під час наради обговорили ситуацію в районі станом на сьогодні: дотримання правопорядку, вимог комендантської години та сигналів повітряної тривоги жителями району. 

Також у ході наради начальник відділу поліції прозвітував про стан злочинності на території району та про вжиті заходи щодо протидії та розкриття злочинів й окреслено плани для підвищення якості роботи в майбутньому.

Крім цього, присутні звернули увагу щодо питань забезпечення та проведення заходів мобілізації на території району відповідно до Постанови КМУ від 30 грудня 2022 року №1487 “Про затвердження порядку організації та ведення військового обліку призовників військовозобов'язаних та резервістів”.

Начальник поліції наголосив, що на території району почастішали факти шахрайства. Тому, вкотре застерігаємо місцевих жителів та наголошуємо на необхідності бути обережними при купівлі товарів через Інтернет та не довіряти невідомим особам під час телефонної розмови.

“Маємо розуміти відповідальність у роботі. Дякую силовикам, рятувальникам, за розуміння та єдність. У конструктивному діалозі ми зможемо налагодити безпекову ситуацію у нашому районі. Разом до перемоги" - говорить Ярослав Коминський

Нагадаємо, штурмові бригади «Гвардія наступу» продовжують відбір охочих

Приєднатися до лав штурмових бригад можна у два способи:

Подати анкету можна на сайті https://storm.mvs.gov.ua «Гвардія наступу» .

Також, подати заявку на вступ до бригади можна у 5 ЦНАПах Яворівського району за такими адресами:

м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 1

м.Яворів, вул Львівська,10

Переглядів: 2