Слухання голів органів місцевого самоврядування у Яворівській РДА

У Яворівській районній державній адміністрації започаткована практика слухання голів органів місцевого самоврядування, які проводяться з метою забезпечення правопорядку в населених пунктах району.

21 серпня 2019 року під керівництвом заступника голови Яворівської райдержадміністрації Назара Сойка, за участі керівника апарату райдержадміністрації Зоряни Мірило; начальника фінансового управління райдержадміністрації Надії Горох та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулися слухання Наконечнянської ; Порічанської; Прилбичівської; Рогізненської та Рясно-Руської сільських рад з головними бухгалтерами місцевих рад.

DSC_1106

На нараді розглянули ряд важливих питань, а саме: про стан виконання місцевих бюджетів; про стан використання коштів бюджетів усіх рівнів; щодо підготовки й організації заходів до святкування 28-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Прапора; підготовка до Нового навчального року; підготовка до опалювального сезону та вивезення ТПВ.

Заслухавши інформацію доповідачів присутні висловлювали свої міркування та пропозиції, які були враховані керівництвом райдержадміністрації та прийняті відповідні рішення для покращення роботи на території даних сільських рад.