Щотижнева нарада в Яворівській РДА

6 листопада відбулась нарада при голові райдержадміністрації Орестові Хляну, за участю голові районної ради  Володимира Сичака, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради розглянуто питання життєдіяльності району: функціонування закладів медицини,лікарні та освіти. Були розглянуті питання, щодо  надходження коштів до бюджету району, про роботу підприємств житлово-комунального господарства району, про хід опалювального періоду в навчальних закладах району, , про виконавську дисципліну щодо дотримання термінів та якості надання інформації на контрольну кореспонденцію та звернення громадян та про план роботи райдержадміністрації на тиждень, тощо.

На нараді оголосили, що 8 листопада відбудуться обласні тренування по цивільному захисті.

На нараді наголосили, що у державі, на даний час, на першому місці стоять питання наповнення держбюджету та легалізація робочих місць. У цьому напрямку всім необхідно діяти злагоджено, задля досягнення якнайкращого результату для громади Яворівського району.

По завершенні наради Орест Хлян підвів підсумки наради та дав ряд доручень  начальникам структурних підрозділів району, а саме : подати бюджетним установам перелік об’єктів на ДФРР та на конкурс мікропроектів

Переглядів: 125