Ряд важливих питань розглянули на апаратній нараді

28 листопада 2016р. голова райдержадміністрації Орест Хлян провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході проведення наради кожен керівник структурного підрозділу РДА, районних служб та установ доповів про стан справ та плани на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.

На нараді обговорювалися питання щодо виконання бюджету та видатків, мікропроектів,нарахування і виплати субсидій, отримання виплат демобілізованих учасників АТО , діяльність ЦНАПів та зміни до законодавства, заходів з відзначення  Міжнародного дня  людей з інвалідністю, Дня боротьби з СНІДом, земельні питання щодо зміни меж населених пунктів, пам’яток архітектури щодо встановлення пожежної сигналізації, орендної плати та виконання протокольних доручень тощо.

Актуальним питанням є забезпечення захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій під час несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду і оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

За результатами наради головою райдержадміністрації прийняті відповідні рішення, дані протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

 

 

Переглядів: 508