Розширена нарада з головами сільських, селищних, міських рад району

Сьогодні, 29 листопада 2019 року під керівництвом заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Назара Сойка та голови Яворівської районної ради Володимира Сичака в сесійній залі Яворівської районної ради відбулась розширена нарада з головами сільських, селищних, міських рад району.

На порядку денному розглянули ряд питань:

1. Щодо проведеної інвентаризації земель державної форми власності та виставлення цих земель на аукціон.

2. Реалізація соціальних ініціатив уряду

3. Про зміни в проведенні реєстраційних дій.

4. Різне

Під час наради начальник відділу у Яворівському районі головного Держгеокадастру у  Львівській області Володимир Тістечко проінформував що інвентаризовані земельні ділянки включенні в перелік для продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах), а не продажу права власності по скільки немає закону.

Також,  Володимир Тістечко наголосив на питаннях проведення повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів термін якої завершується у 2020 році. Відділом в Яворівському районні надіслано листи в місцеві ради про прийняття рішень про проведення даного виду робіт та укладення угод з відповідними землевпорядними організаціями. Після закінчення терміну дії нормативної грошової оцінки не будуть надаватися витяги про нормативну грошову оцінку земельних ділянок юридичним та фізичним особам, також наголошую на проведенні нормативної грошової оцінки земель населених пунктів де проведено зміни меж НП, зокрема на території Чернилявської, Старичівської, Домажирської, Рогізненської та Свидницької сільських рад.

Нагадаємо з питань погодження з органами місцевого самоврядування  земельних ділянок у власність, а також проведення земельних торгів, то Конституційний Суд України ухвалив рішення у справі за конституційним поданням народних депутатів України щодо відповідності Конституції України постанови КМУ «Деякі питання удосконалення управління у сфері використання та охорони  земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядженнями від 7.06.2017 року №413 зі змінами, визнавши її такою, що не відповідає Конституції України (є неконституційно)

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Ганусяк проінформувала про реалізації соціальних ініціатив уряду.

«Держава виплачує кошти за пільги кожній людині окремо — видає готівкою або переказує на рахунок Ощадбанку. Видача у готівковій формі можлива лише за умови, якщо пільговик написав відповідну заяву до органу соціального захисту до 15 жовтня 2019 року. Пільговик, який отримав готівку, сплачує за спожиті комунальні послуги повну суму платіжки. Ті пільговики, які не написали заяву на отримання пільги готівкою — мають справу з безготівковим розрахунком. Якщо у вас безготівкова форма виплати пільг, то частину платежів за вас здійснює Ощадбанк, а частину — ви сплачуєте самостійно» - наголошує Уляна Ганусяк.

Нарада пройшла в робочій, конструктивній атмосфері з наданням виконавцям відповідних порад.

Переглядів: 33