Ряд важливих питань обговорили з родинами загиблих Героїв Яворівщини

Сьогодні, 18 серпня 2021 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ярослава Коминського та голови Яворівської районної ради Миколи Романюка з членами родин загиблих та померлих учасників АТО і родинами Героїв Небесної Сотні оновленого Яворівського району.

Зокрема на нараді обговорили питання щодо сімейного відпочинку для батьків та дружин загиблих учасників АТО та батьків Героїв Небесної Сотні, виділення земельних ділянок та звернули увагу на проблемні питання, які виникали в ході розмови.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Пазюк проінформувала присутніх про можливість скерування на психологічну реабілітацію у звязку зі змінами законодавства у 2021 році.

Слід зауважити, згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації та голови районної ради "Про виплату адресної грошової допомоги членам сімей загиблих та померлих учасників АТО/ООС, членам сімей Героїв Небесної Сотні до Дня Незалежності" з районного бюджету виділено кошти в сумі 240 тис. грн з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Ярослав Коминський наголосив, що готовий до співпраці та підтримки родин зі сторони влади.

Переглядів: 3