Робочий виїзд на Мостищину

Сьогодні заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Андрій Тиндик спільно з депутатом обласної ради Володимиром Хархалісом здійснили виїзну робочу зустріч на Мостищину.

Зокрема, проінспектували поточний середній ремонт дороги Заверхии-Черневе, який розпочався 15 листопада. Замовником робіт є департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації. Роботи виконують ПП "Рома". Також оглянули відрізок дороги Т-14–15 Мостиська - Самбір, що виконується в межах програми Президента "Велике будівництво". Роботи виконує підрядна організація ТзОВ “Онур Конструкціон”.

На завершення оглянули реконструкцію трибун на стадіоні «Карпати» по вул. Я.Мудрого, 44 в м. Мостиська. На сьогодні роботи на стадії завершення. Облаштовано бігові доріжки поліуретановим покриттям. Облаштовано автомобільну стоянку. Поводяться наступні роботи: оновлення наявної та встановлення нової огорожі стадіону; наведення благоустрою: висадження туй, земельні роботи; нанесення розмітки бігових доріжок; бетонування закладних деталей під накриття.

Нагадаємо,

Проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

Будівництво та реконструкція об’єктів засноване на принципах енергоефективності та високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.

Переглядів: 0