Робочий візит у ЦНАП Шегинівської територіальної громади

6 серпня 2021 року заступник голови Яворівської райдержадміністрації Андрій Тиндик та начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Надія Сатурчак з  робочим візитом відвідали  ЦНАП Шегинівської територіальної громади.

Під час робочої зустрічі поспілкувались із заступником голови сільської ради Ростиславом Михайлишином та начальником відділу надання адміністративних послуг Зеновією Ковалик щодо переліку надання адміністративних послуг, які надаються відділом, старостами та секретарем виконкому, також обговорено питання щодо програмного забезпечення, наявність приміщення для відділу та проблемні питання, які існують у ЦНАПі.

"Сьогодні ЦНАП Шегинівської територіальної громади працює у тестовому режимі. Запуск його повноцінного функціонування планується наприкінці цього року. Для цього необхідно ще встановити додаткові програми. На разі проблемним залишається питання щодо відсутності можливості проплати за надання послуг на місцях особами, що звертаються до ЦНАПу. Тобто не усюди є поштові відділення та відділення банків"- начальник відділу надання адміністративних послуг Зеновія Ковалик.

Слід зазначити, що у громаді ЦНАП функціонує як робочий орган, до якого входять відділ надання адміністративних послуг, старости та секретар виконкому.

Переглядів: 5