Робочий візит у ЦНАП Мостиської міської ради

Сьогодні, 20 серпня 2021 року заступник голови Яворівської райдержадміністрації Андрій Тиндик та начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Надія Сатурчак з робочим візитом відвідали ЦНАП Мостиської міської ради Львівської області.

Зокрема під час зустрічі поспілкувались із начальником відділу - державним реєстратором відділу «Центр надання адміністративних послуг» Мостиської міської ради Наталею Процак, де обговорили ряд важливих питань: перелік надання адміністративних послуг, щодо програмного забезпечення, наявність приміщення для відділу та проблемні питання, які існують у ЦНАПі.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» фактично розпочав свою роботу 07.06.2019 році. На даний час у ЦНАПі працюють 10 працівників, серед яких 2 реєстратори речових права на нерухоме майно та їх обтяжень 5 адміністраторів та інші спеціалісти. ЦНАП Мостиської територіальної громади надає 99 адміністративних послуг, які затвердження рішенням сесії міської ради. В тому числі надаються послуги соціального характеру через інтегровану систему «Соціальна програма». Працює Реєстр територіальної громади. Також ЦНАПом надаються послуги щодо реєстрації народження, смерті та шлюбу. Спеціаліст відділу ЦНАП підключений до реєстру Державного земельного кадастру та безпосередньо в ЦНАПі надаються витяги з Державного земельного кадастру. На даний час здійснюється впровадження електронної послуги «єМалятко» та два адміністратори пройшли навчання та отримали  право доступу до комплексної послуги “єМалятко” у Єдиному державному веб-порталі електронних послуг “Портал Дія”.

"Рішенням сесії міської ради затверджений перелік послуг, що надаються старостами територіальної громади, створено 10 віддалених робочих місць ЦНАП де надаються адміністративні послуги соціального характеру, нотаріальні послуги та послуги з реєстрації місця проживання. Здійснено ряд заходів та проведено роботу з впровадження послуг з реєстрації транспортних засобів та видача посвідчення водія, з вересня адміністраторами ЦНАП будуть надавати дані послуги" - інформує начальник відділу - державним реєстратором відділу «Центр надання адміністративних послуг» Мостиської міської ради Наталя Процак

Переглядів: 5