Робочий візит в Івано-Франківську селищну раду

Вчора, 22 листопада заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Андрій Тиндик, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Кравчук, начальник відділу економіки агропромислового розвитку та інфраструктури Галина Прядко з робочим візитом відвідали Івано-Франківську селищну раду, де поспілкувались з головою Іриною Перун щодо об’єктів, які фінансуються з усіх рівнів бюджетів.

Зокрема, було обговорено процес реалізації всіх об'єктів, питання, які виникають під час роботи для ефективного виконання їх цього року.

Також в межах робочої поїздки керівництво райдержадміністрації оглянули придбання обладнання для облаштування існуючого дитячого ігрового комплексу "Ковчег" на території храму св. Володимира ПЦУ смт Франкове та відвідали художнє професійно - технічне училище №14 із найдавніших на Україні по підготовці майстрів художньої обробки деревини.

Довідково:

Цього року і Івано-Франківській громаді завершать об'єкти з державного бюджету: будівництво дитячого дошкільного навчального закладу загального типу на 90 місць в с. Карачинів, реконструкція Івано-Франківського закладу дошкільної освіти №2, замінна віконних блоків Дубровицького закладу загальної середньої освіти I-II ступенів, капітальний ремонт даху адмін будинку комунального некомерційного підприємства Івано-Франківської селищної ради "Івано-Франківська районна лікарня", придбання та встановлення спортивного майданчика с. Страдч, капітальний ремонт даху корпусу неврологічного виділення КНП "Івано-Франківська районна лікарня", облаштування приміщення для розміщення центру надання адміністративних послуг в смт Івано-Франкове, а також забезпечення центру обладнання.

Мікропроекти: реконструкція вуличного освітлення Рокитне, реконструкція вуличного освітлення в с. Ясниська по вул.Центральна, придбання та встановлення системи відеоспостереження в смт Івано-Франкове, придбання та встановлення спортивного майданчика с. Страдч по вул.Підлісній, трансформація філії бібліотеки села Домажир, капітальний ремонт з заміною дерев'яних конструкцій вікон та дверей на енергозберігаючі пластикові у Ясниському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів, придбання обладнання для облаштування лінгафонного кабінету у Вороцівському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів, придбання обладнання для облаштування існуючого дитячого ігрового комплексу "Ковчег" на території храму св. Володимира ПЦУ смт Франкове.

Переглядів: 1