Ряд важливих питань розглянули сьогодні під час засідання колегії Яворівської РДА

Ряд важливих питань розглянули сьогодні під час засідання колегії Яворівської РДА

Сьогодні, 13 січня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Коминського та голови районної ради Миколи Романюка відбулось засідання  Колегії Яворівської районної державної адміністрації

На порядку денному розглянули ряд питань: звіт про виконання районного бюджету Яворівського району за 2021 рік, внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2022 рік, звіт Яворівської районної державної адміністрації про виконання районних цільових програм за 2021 рік, схвалення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яворівського району на 2022 рік та схвалення районних цільових програм на 2022 рік.

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації зазначила про те, що структурними підрозділами райдержадміністрації та територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади впродовж 2021 року було реалізовано 19 районних програм на суму 19,1 млн. грн.

В тому числі перераховано субвенцію районному відділу ДСНС для забезпечення особового складу необхідними засобами захисту, життєзабезпечення (придбання бойового одягу на суму 71,4 тис.грн.),  проведено виплату грошової винагороди для кращих спортсменів Яворівського району  на суму 104,0 тис.грн. , оплачено транспортні послуги на перевезення команд призовників, військовослужбовців, військовозобов’язаних та кандидатів на військову службу за контрактом на суму 40,0 тис.грн.

Забезпечено підтримку військових формувань, які розташовані  на території Яворівського району, а саме матеріально-технічне забезпечення військових частин на суму 800,0 тис.грн.

Також проведено співфінансування видатків на купівлю квартири для  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на суму 160,0 тис.грн. Також проведено ряд інших заходів та виплат, згідно з додатком.

На завершення роботи колегії голова райдержадміністрації Ярослав Коминський наголосив на необхідності активізації діяльності керівників та працівників відповідних підрозділів по кожному напрямку розглянутих питань та було прийнято конкретні рішення.

Переглядів: 16