Ряд важливих питань розглянули на апаратній нараді

Сьогодні, 9 грудня 2019 року заступник голови Яворівської райдержадміністрації Назар Сойко провів щотижневу апаратну нараду за участю заступника голови Яворівської районної ради Володимира Мацелюха; керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

В ході наради обговорили виконання бюджету, подання звітності, нарахування пільг, закупівля квартири, ремонт доріг, оплата за інсулін, реалізація мікропроєктів та пілотного проєкту щодо передачі повноважень соціальних послуг відділу надання адміністративних послуг, а саме ризики надання послуг органів виконавчої влади у сфері соціального захисту населення через відділ надання адміністративних послуг Яворівської райдержадміністрації, кількість штатних одиниць потрібних для приймання суб’єктів звернень та механізм впровадження віддаленого місця адміністратора.

Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталія Лялюк інформувала, що 12.12.2019 року о 15.00 год в Оселі Розточчя відбудуться Андріївські вечорниці на Розточчі та 15.12.2019 зимові розваги в с Завадів.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації поінформували про стан виконання запланованих завдань. У свою чергу, Назар Сойко наголосив, що кожен керівник має знати свою ділянку роботи бездоганно, тому надано ряд доручень.

Переглядів: 29