“Пріоритетом роботи райдержадміністрації – працювати на результат” – Ярослав Коминський

24 вересня голова Яворівської райдержадміністрації Ярослав Коминський провів апаратну нараду з керівниками та працівниками відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді були присутні: заступник голови Володимир Дзюнька, заступник голови Андрій Тиндик, керівник апарату Ірина Кравчук.

В ході наради обговорили питання про стан виконання доручень, про дотримання заходів із запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції, вакцинація працівників та питання трудової дисципліни.

Ярослав Григорович наголосили на тому, щоб працівники в повному обсязі виконували поставленні завдання у дорученнях, протоколах нарад та розпорядженнях голови Львівської обласної державної адміністрації.

Також голова райдержадміністрації проінформував працівникам про те, що у період з 29 по 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Володимир Дзюнтька нагадав працівникам, що з 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України.

Крім того, заступник голови вкотре наголосив на важливості формування «колективного» імунітету та необхідності активізації роботи з питань вакцинації та популяризації щеплень проти COVID-19.

Керівник апарату райдержадміністрації Ірина Кравчук закликала працівників підготувати плани щодо заходів відділу на місяць та питання, які виникають в реалізації проєктів.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Переглядів: 18