Продовжуються слухання голів у Яворівській райдержадміністрації

Як вже повідомлялося раніше, в Яворівській райдержадміністрації продовжуються слухання голів, секретарів сільських та селищних рад та відповідальних осіб за проведення роботи в їх населеному пункті.

Сьогодні, 14 серпня, голова районної державної адміністрації Ігор Самардак, заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко, заступник голови районної ради Володимир Мацелюх та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації заслуховували голів Калинівської, Лозинської, Любинської, Мальчицької, Нагачівської та Мужиловицької сільських рад.

На слуханнях обговорили виконання бюджету та шляхи наповнення, про стан використання коштів бюджетів усіх рівнів, підготовка й організація заходів до святкування 28-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Прапора; підготовка до Нового навчального року; підготовка до опалювального сезону; вивезення ТПВ та можливість створення поліційних станцій (центрів безпеки) на їх  територіях та умов для роботи на них дільничних офіцерів поліції.

Головною метою, як наголосив заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко, є не пошук негативу, а бажання допомогти реально розібратися в ситуації.

На завершення, голова райдержадміністрації закликав усіх до плідної співпраці на благо Яворівщини, з метою спільного вирішення важливих для району проблем.

Переглядів: 43