Про подання одноразової добровільної декларації під час засідання «круглого столу» з платниками податків в Яворівській ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області

Податківці Яворівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області роз’яснюють положення одноразового добровільного декларування представникам громадськості та бізнесу. Зокрема засідання «круглого столу» відбулося   06 грудня 2021 року.

Під час спілкування учасників заходу поінформували про законодавчі засади проведення одноразового добровільного декларування.

В Яворівській державній податковій інспекції  області нагадують, що подача одноразової добровільної декларації є правом, а не обов’язком фізичної особи. Декларант звільняється від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності у випадку декларування активів, з яких не сплачено податки. Інформація щодо ставок збору від задекларованих активів та інші особливості добровільного декларування широко висвітлюється на субсайті ГУ ДПС у Львівській області.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування. Декларація подається виключно декларантом в електронній формі.

Переглядів: 5