Про головне на території Яворівського району

69-ий день війни. Дякуємо Збройним Силам України, які мужньо тримають небо над Україною.

Ніч в районі минула спокійно. минулої доби, жодного разу не лунала сирена про повітряну тривогу.
Поліція Яворівщини опрацювала 92 звернень від громадян.
Черги перед пунктами пропуску україно-польського кордону станом на 06.00 03.05.2022 :
«Грушів» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів;
«Краківець» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів;
«Шегині» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів.
Львівщина — один із регіонів, у якому почав діяти порядок викупу, реконструкції та будівництва житла для переселенців відповідно до прийнятого рішення про Порядок з формування фондів житла для тимчасового проживання вимушених переселенців.
На Яворівщині запрацювала гаряча лінія з начальником управління соціального захисту населення Яворівської РВА щодо виплати для ВПО та допомогу з безробіття
Дізнатись необхідну інформацію про виплати для ВПО, допомогу з безробіття та іншу соціальну підтримку мешканці можуть, зателефонувавши за номером: 03259-21380.
Графік роботи гарячої лінії — щопонеділка з 10:00 до 12:00.
Яворівський район прийняв 111 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з інших областей
Продовжує цілодобово працювати гуманітарний штаб, куди можна приносити гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб та нашим захисникам.