Повідомлення про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки площею 0,7195 га. що розташована на території Рогізненської сільської ради

Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії Яворівської райдержадміністрації з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна від 15.02.2018 року, на участь в конкурсі по виконанню робіт проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок площею 0,7195 га, що розташована на території Рогізненської сільської ради  Яворівського району Львівської області, та яку має намір придбати Митка Р.І. подали документи:

• Приватне підприємство «Центр ринкових досліджень».
  • Товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство «ГАЛГЕО»;

Відповідно до умов конкурсу затверджених розпорядженням Яворівської районної державної адміністрації від 23.12.2014 № 515/6-14 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна», зареєстрованого у Яворівському районному управлінні юстиції Львівської області за № 9/208 від 25.12.2014 року, найбільш повно відповідають вимогам конкурсу, а саме: мінімальна вартість та мінімальний строк виконання робіт у  Приватного підприємства «Центр ринкових досліджень»

Враховуючи вищенаведене переможцем конкурсу визначено Приватне підприємство «Центр ринкових досліджень»