План розвитку с.Верещиця на 2019-2021 рр.

На виконання доручення Президента України Петра Порошенка Яворівський район в розрізі кожного населеного пункту формує перспективний план розвитку територій на 2019 – 2021 роки.

10 лютого 2019 року голова Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак
провів зустріч з громадою с.Верещиця, де обговорили план розвитку території на 2019-2021рр.

Участь в обговоренні взяли начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості Галина Прядко; начальник відділу житлового-комунального господарства та інфраструктури Віталій Коструба; голова Івано-Франківької селищної ради Іван Семеряк; директор школи Гетьман Ольга, місцеві депутати, педагоги та громада села.

На початку зустрічі Ігор Самардак довів присутнім інформацію про основні завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо розвитку і розбудови місцевої інфраструктури, закладів соціально-культурної сфери, забезпечення екологічної рівноваги та подальшого розвитку сільських територій на період до 2021 року.
Як зазначив очільник району питання поліпшення життєдіяльності громад вирішуватимуться перш за все, виходячи з інтересів громади та її жителів, завдяки ініціативності та активної участі кожного громадянина.

Під час зустрічі жителі порушили питання:

- Будівництво школи 2019-2021рр.

- Проведення водопостачання 2019-2021рр.

- Встановлення дорожніх знаків 2019 р.

- Встановлення дитячого спортивного майданчика 2019р.

Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:

- Встановлення дорожніх знаків 2019 р.

- Встановлення дитячого спортивного майданчика 2019р

Поточні питання для врегулювання:

- формування документації для будівництва водопроводу 2019-2021рр. за рахунок участі в обласному проекті співфінансування «Питна вода».

Також, Ігор Самардак відмітим, що завдяки новим реформам, які впроваджує Президент України та уряд держави, люди на місцях відчувають, як відбувається принцип децентралізації, зокрема відкриваються нові дошкільні установи, відбуваються капітальні ремонти шкіл та ФАПів, народних домів, покращується їх матеріально-технічна база та відновлюється дорожнє покриття.

Переглядів: 320