Перший заступник голови провела нараду щодо підготовки чергового призову громадян Яворівського району на строкову військову службу.

Сьогодні, 18 лютого, перший заступник голови райдержадміністрації Зоряна Мірило провела робочу нараду щодо підготовки чергового призову громадян Яворівського району на строкову на строкову військову службу.

Участь у нараді взяли військовий комісар Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Мащак, головний спеціаліст сектору з питань правової, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та запобігання корупції райдержадміністрації Роман Кондор.

Під час наради наголошували на проведенні підготовчих заходів до чергового призову громадян на строкову військову службу,  на організацію  оповіщення та забезпечення явки призовників до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Також обговорено проблемні питання, які виникали під час  попередніх призовів, та шляхи їх вирішення.

За результатами обговорення узгоджено алгоритм дій щодо належного виконання вимог законодавства України з питань захисту незалежності та безпеки України, проведення чергового призову громадян на строкову військову службу.