Оперативна інформація на території Яворівського району станом на цю годину:

‼️Оперативна інформація на території Яворівського району станом на цю годину:

Ніч у районі минула спокійно.
Поліція опрацювала 52 звернень від громадян.
Черги перед пунктами пропуску
україно-польського кордону станом на 06.00 02.05.2022:
▪️«Грушів» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів;
▪️«Краківець» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів
▪️«Шегині» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів.
Завдяки зусиллям Володимира Зеленського та злагодженій роботі Офіс Президента України, яку координував Андрій Єрмак вчора вдалось евакуювати понад сто жінок, дітей та людей похилого віку з території металургійного комбінату "Азовсталь"
Член Національної асамблеї Південно-Африканської Республіки Джон Стенхайсен прибув на Львівщину, щоб особисто відчути реалії війни та поспілкуватися із людьми, які зазнали втрат внаслідок воєнних дій.
Вчора у Львові відкрили виставку великодніх писанок, які розфарбовували автори з цілої України. З 2016 року ці писанки експонували на Софіївській площі в Києві та в Добропарку. На Львівщину їх вперше привезли у 2017 році.
Пункти обігріву на Яворівщині продовжують працювати та допомагати тимчасово переселеним особам з інших областей України.
Від початку війни за офіційними даними Яворівщина надала прихисток понад 18 тисяч вимушено переміщеним особам. Багато людей самостійно поселилися у приватному секторі.
На обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб зареєстровано близько 10 500 осіб.

У районі цілодобово працює гуманітарний штаб, куди можна приносити гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб та нашим захисникам.

Переглядів: 4