Обговорення плану розвитку с.Завадів на 2019-2021 рр.

14 березня 2019 року голова Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак зустрівся з громадою с.Завадів з метою обговорення Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки. Під час зустрічі обговорили суспільно-політичну ситуацію у державі, хід проведення реформ та актуальні питання життєдіяльності населеного пункту.

Участь в обговоренні взяли голова Завадівської сільської ради Юрій Лойко; директор Завадівської ЗОШ I-III ст. Іван Баран; педагоги, місцеві депутати та громада села.

На початку зустрічі Ігор Самардак довів присутнім інформацію про основні завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо розвитку і розбудови місцевої інфраструктури, закладів соціально-культурної сфери, забезпечення екологічної рівноваги та подальшого розвитку сільських територій на період до 2021 року.
Як зазначив очільник району питання поліпшення життєдіяльності громад вирішуватимуться перш за все, виходячи з інтересів громади та її жителів, завдяки ініціативності та активної участі кожного громадянина.

Ключові проблеми, які піднімалися мешканцями:

- капітальний ремонт фасаду ДНЗ;

- проект добудови приміщення школи.

Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:

- капітальний ремонт фасаду ДНЗ;

- проектно-кошторисна документація та будівництво школи.

Поточні питання для врегулювання засипати ями на дорогах, через с.Нагачів-с.Завадів.

Також, Ігор Самардак відмітив, що завдяки новим реформам, які впроваджує Президент України та уряд держави, люди на місцях відчувають, як відбувається принцип децентралізації, зокрема відкриваються нові дошкільні установи, відбуваються капітальні ремонти шкіл та ФАПів, народних домів, покращується їх матеріально-технічна база та відновлюється дорожнє покриття.

Переглядів: 116