Обговорення плану розвитку с.Великополе на 2019-2021 рр.

21 березня 2019 року голова Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак зустрівся з громадою с. Великополе з метою обговорення Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки. Під час зустрічі обговорили суспільно-політичну ситуацію у державі, хід проведення реформ та актуальні питання життєдіяльності населеного пункту.

Участь в обговоренні взяли голова Великопільської сільської ради Роман Пісюра; директор Ірина Яхницька; педагоги, місцеві депутати та громада села.

На початку зустрічі Ігор Самардак довів присутнім інформацію про основні завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо розвитку і розбудови місцевої інфраструктури, закладів соціально-культурної сфери, забезпечення екологічної рівноваги та подальшого розвитку сільських територій на період до 2021 року.

Як зазначив очільник району питання поліпшення життєдіяльності громад вирішуватимуться перш за все, виходячи з інтересів громади та її жителів, завдяки ініціативності та активної участі кожного громадянина.

Ключові проблеми, які піднімалися мешканцями:

• Комп’ютерну техніку в школу (5 комп’ютерів);
  • тренажери та інвентар в спортзалі;
  • заміна вікон в їдальні;
  • підсипка дороги.

Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:

• Заміна даху в школі;
  • Водовідведення – поточний ремонт;
  • 36 вікон в школі.

Також, Ігор Самардак відмітив, що завдяки новим реформам, які впроваджує Президент України та уряд держави, люди на місцях відчувають, як відбувається принцип децентралізації, зокрема відкриваються нові дошкільні установи, відбуваються капітальні ремонти шкіл та ФАПів, народних домів, покращується їх матеріально-технічна база та відновлюється дорожнє покриття.