Обговорення плану розвитку с.Лелехівка на 2019-2021рр.

На виконання доручення Президента України Петра Порошенка Яворівський район в розрізі кожного населеного пункту формує перспективний план розвитку територій на 2019 – 2021 роки.

11 лютого 2019 року заступник голови Яворівської райдержадміністрації Назар Сойко провів зустріч з громадою с.Лелехівка, де обговорили план розвитку території на 2019-2021рр.

Участь в обговоренні взяли головний спеціаліст з мобілізаційної, оборонної роботи Роман Кондор; начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості Галина Прядко; секретар Івано-Франківської селищної ради Володимир Бродик; місцеві депутати, педагоги та громада села.

_DSC2020 _DSC2022

На початку зустрічі Назар Сойко довів присутнім інформацію про основні завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо розвитку і розбудови місцевої інфраструктури, закладів соціально-культурної сфери, забезпечення екологічної рівноваги та подальшого розвитку сільських територій на період до 2021 року.
Як зазначив очільник району питання поліпшення життєдіяльності громад вирішуватимуться перш за все, виходячи з інтересів громади та її жителів, завдяки ініціативності та активної участі кожного громадянина.

Під час зустрічі жителі порушили питання:

- ремонт  електромережі (земельна ділянка виділена поставити додатковий трансформатор);

- переглянути довіз дітей до школи ( діти довго чекають на автобус «Школярик»).

Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:

- Вивіз сміття.

- Капітальний ремонт дороги.

Поточні питання для врегулювання руху шкільного автобуса.

Жителів хвилювало питання нерівномірного розподілу коштів на проведення ремонтних робіт для потреб установ с.Лелехівка від надходження в бюджет селищної ради смт.Івано-Франкове.

Також, Назар Сойко відмітив, що завдяки новим реформам, які впроваджує Президент України та уряд держави, люди на місцях відчувають, як відбувається принцип децентралізації, зокрема відкриваються нові дошкільні установи, відбуваються капітальні ремонти шкіл та ФАПів, народних домів, покращується їх матеріально-технічна база та відновлюється дорожнє покриття.

На завершення присутні мали змогу переглянути короткометражні відео з заходів, які відбулись 14 жовтня 2018 року у Львові «Марш захисників України».

Переглядів: 94