Обговорення плану розвитку с.Глиниці на 2019-2021рр.

На виконання доручення Президента України Петра Порошенка Яворівський район в розрізі кожного населеного пункту формує перспективний план розвитку територій на 2019 – 2021 роки.

8 лютого 2019 року голова Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак
провів зустріч з громадою с.Глиниці, де обговорили план розвитку території на 2019-2021рр.

Участь в обговоренні взяли перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Олег Мамчур, голова Краковецької селищної ради Ольга Мамчур, директор Глиницького НВК «ЗОШ I-III ст-ДНЗ» Надія Ковальчук, місцеві депутати, педагоги та громада села.

На початку зустрічі Ігор Самардак довів присутнім інформацію про основні завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо розвитку і розбудови місцевої інфраструктури, закладів соціально-культурної сфери, забезпечення екологічної рівноваги та подальшого розвитку сільських територій на період до 2021 року.
Як зазначив очільник району питання поліпшення життєдіяльності громад вирішуватимуться перш за все, виходячи з інтересів громади та її жителів, завдяки ініціативності та активної участі кожного громадянина.

Під час зустрічі жителі порушили питання:

- ремонт дороги до школи;

- спортивний майданчик для дошкільної групи;

- опалення спортзалу.

Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:

 - заміна котлів в котельні навчального закладу;

Поточні питання для врегулювання транспортне перевезення (додатковий рейс).

Основні позитивні відгуки про ситуацію в населеному пункті, районі, державі і владу: позитивні відгуки про роботу голови Яворівської райдержадміністрації Ігоря Самардака.

Також, Ігор Самардак відмітив, що завдяки новим реформам, які впроваджує Президент України та уряд держави, люди на місцях відчувають, як відбувається принцип децентралізації, зокрема відкриваються нові дошкільні установи, відбуваються капітальні ремонти шкіл та ФАПів, народних домів, покращується їх матеріально-технічна база та відновлюється дорожнє покриття.

Переглядів: 370