“Наше завдання недопущення зниження темпів вакцинування у районі” – Ярослав Коминський

Сьогодні голова Яворівської районної державної адміністрації Ярослав Коминський, за участі першого заступника голови Володимира Дзюньки провів нараду в режимі відеоконференції з головами територіальних громад району щодо вакцинації населення та недопущення зниження темпів вакцинування у Яворівському районі.

Очільник району наголосив на посиленні інформаційної роботи з населенням щодо залучення до вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19. Адже, з 8 листопада всі роботодавці повинні мати обов'язкове профілактичне щеплення від  COVID-19. Також обговорили питання дотримання карантинних обмежень у районі.

Зазначимо, на сьогодні у Яворівському районні щеплено 75 251 мешканці проти COVID-19

"Дякую за оперативність, розуміння та відповідальне ставлення до ситуації, адже своїм прикладом ви показуєте важливість вакцинації у боротьбі з пандемією В котре наголошую, лише спільними зусиллями ми ідемо до перемог!" - голова Ярослав Коминський

Нагадаємо,

З 8 листопада набуде чинності наказ Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням”.

Йдеться про працівників:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів,
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів,
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.
Переглядів: 10