Нарада з підготовки святкування Дня Святого Миколая

7 грудня 2017 року під головуванням заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Ірини Масюк відбулася розширена нарада щодо відзначення цьогоріч свята Дня Святого Миколая. Участь у нараді взяли керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило, начальники та спеціалісти профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, директор РНД «Сокіл» Любов Духнич та в.о. керівника Яворівського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Віталій Байда.

Найочікуваніше та найбажаніше свято для маленьких мешканців Яворівського району пільгових категорій розпочнеться з можливості покататись на критій ковзанці «Льодова арена», що у м. Новояворівськ, також діти - сироти зможуть відвідати майстер – клас «Яворівська іграшка» та святковий концерт, який відбудуться 15 грудня 2017 року.

Окрім цього, 16 грудня у м. Новояворівську відбудеться довгоочікувана подія – урочисте відкриття соціального центру «Регіна» - центру для людей з обмеженими можливостями. В рамках відкриття буде організовано свято Св. Миколая для майбутніх учасників центру (людей з обмеженими можливостями та осіб з особливими потребами), тому кожен хто хоче підтримати учасників центру має змогу долучитись до організації заходу – шляхом благодійного збору подарунків та солодощів.

В цей ж день у м. Новояворівську відбудеться благодійний спортивно-соціальний захід «Добро починається з тебе», який організовує МГО Спортивний Флорбольний Клуб Янтар.

Переглядів: 541