Нарада з керівниками медичних установ

У п’ятницю,  17 лютого, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ірини Масюк відбулась нарада за участі трьох головних лікарів установ охорони здоров’я Яворівського району, головних бухгалтерів централізованої бухгалтерії Яворівської ЦРЛ та Івано-франківської РЛ №2, а також  заступників головних  лікарів з економічних питань Яворівської ЦРЛ та Новояворівської  РЛ №2.

Основним питанням на нараді звучало питання забезпечення коштами на заробітну плату установ охорони здоров’я Яворівського району на 2017 рік. Згідно проведених обрахунків фінансовим управлінням встановлено, що дефіцит коштів медичної субвенції – 12,3 млн. грн.  Учасники наради встановили необхідність проведення комплекс заходів з оптимізації мережі та бюджетних видатків з метою проведення потреби коштів до затверджених асигнувань.