Нарада з головами територіальних громад району щодо важливих питань життєдіяльності району

Начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський провів нараду з головами територіальних громад району щодо важливих питань життєдіяльності району в умовах воєнного стану

Відтак, присутні обговорили: наповнення бюджетів, роботу легального бізнесу, питання підготовки до опалювального сезону. Готовність котелень наявність твердого палива Про закупівлю твердого палива ”вугівлля“, добровольчих формувань, дотримання, законності та правопорядку, надання допомоги внутрішнім переселенцям та постраждалим територіям, питання готовності захисних споруд цивільного захисту закладів освіти до початку навчального року.

Кожен голова прозвітував про ситуацію в громадах щодо вищезгаданих питань. Також учасники наради звернули увагу на проблемні питання, які виникають в процесі роботи та обговорили альтернативи їх вирішення.

Зазначимо, у районі працюють спеціальні комісії, що обстежують приміщень шкіл та дитячих садків, які можуть використовуватися як укриття під час навчального процесу, який планують відновити з 1 вересня в офлайн-форматі.

Ярослав Григорович наголосив, про те, що головам територіальних громад району необхідно посилити контроль за ефективним та економним використанням бюджетних коштів, недопущенням виникнення дефіциту коштів на заробітну плату працівникам та інші першочергові видатки.

Також він додав, що потрібно зосередити зусилля на наповненні місцевих бюджетів, активізувати роботу з суб'єктами підприємницької діяльності щодо повноти сплати податків та легалізації робочої сили, недопущення виплати зарплати в розмірах, менше мінімально встановленого рівня.

«Наше завдання сьогодні допомагати Збройним силам України, внутрішньо переміщеним особам та нашим мешканцям. Роботи багато, але спільною працею ми робимо все можливе, що пришвидшити нашу перемогу. Дякую головам за розуміння та відповідальність у роботі» - зазначив Ярослав Коминський