Нарада з головами місцевого самоврядування

7 березня 2018 голова Яворівської РДА Орест Хлян провів нараду з головами місцевого самоврядування . Участь у нараді взяли голова Яворівської районної ради Володимир Сичак , перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Рак, представниками  Яворівського  районного військового комісаріату.  Основною метою наради -обговорення питання відбору громадян на строкову  службу, а саме організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2018 році, оповіщення громадян району за повістками райвійськкомату та порядок весняного призову громадян поточного року на строкову військову службу

????????????????????????????????????

Крім того, в ході наради отримано інформацію від голів органів місцевого самоврядування щодо звернення  в відділ надання адміністративних послуг для взяття на облік гідроспоруд та надано вихідні  дані по вільних водних об’єктах.

З метою виконання постанови КМУ від 7 грудня 2016 року №921 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних” особам відповідальними за організацію ведення військового обліку у виконавчому комітеті місцевих, селищних та сільських рад району було донесено інформацію про неухильне дотримання основних вимоги з ведення обліку військовозобов’язаних, шляхи покращення роботи, а також результати призову на строкову службу до Збройних сил

Підсумовуючи,  перший заступник голови райдержадміністрації наголосив на важливості виконання плану із призову,  акцентував увагу на проведенні активної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо умов проходження строкової служби.

« Ваше завдання полягає не тільки в тому, щоб вручити призовнику повістку, головне – пояснити, що військовослужбовців строкової служби в зону проведення антитерористичної операції не направляють. Однак за ухилення від призову на строкову військову службу призовники притягуються до відповідальності, – підкреслив Ігор Рак.

Переглядів: 283