Нарада щодо координації дій на кордоні для запобігання поширенню коронавірусу

Сьогодні, 24 квітня 2020 року голова райдержадміністрації Андрій Шумський провів робочу нараду щодо координації дій на кордоні для запобігати поширенню коронавірусу.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Денега, керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило, начальник Управління держпродспоживслужби у Яворівському районі Юрій Бундз, завідувач сектору житлово-комунального господарства та енергетики Віталій Коструба, головний спеціаліст з питань оборонної роботи та цивільного захисту Володимир Комар та представник прикордонної служби.

Під час наради обговорили: графік чергування на кордоні МКП "Краковець", дезінфекцію автобусів та прилеглої території, дотримання санітарних умов на кордоні для запобігання поширенню коронавірусу.

Згідно з нововведеннями КМУ від 8 квітня прикордонна служба не збирає інформованої згоди від громадян, які в’їжджають в Україну, тому виникають труднощі у проведенні тестувань у цих людей. Однак працівники прикордонної служби проводять проведення температурного скринінгу.

На завершення голова райдержадміністрації Андрій Шумський дав доручення скерувати лист до вищої інстанції для розв'язання питання щодо отримання  детальної інформації про людей, які в'їжджають в Україну, для подальшої змоги проведення тестування.

Переглядів: 0