Нарада щодо об’єктивної оцінки роботи правоохоронних органів району

Сьогодні, 24 березня, голова райдержадміністрації Орест Хлян за участі начальника Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області Ігоря Мухи провів нараду  щодо об’єктивної оцінки роботи правоохоронних органів району.   Учасники наради обговорили питання щодо забезпечення координації та контролю рейтингових показників оцінки діяльності району у сфері охорони громадського порядку  та  рівня злочинності, при обговоренні цих питань були внесені відповідні пропозиції. На нараді було вирішено створити координаційну раду правоохоронних органів для обговорення проблемних питань їх діяльності. Показники оцінювання діяльності правоохоронних органів району визначатимуться на засіданні координаційної ради.