Нарада по питаннях призначення субсидій

6 жовтня  2016 року в залі засідань Яворівської райдержадміністрації відбулась нарада з уповноваженими представниками сільських рад з питань призначення субсидій

Дана нарада відбулась з метою належної організації співпраці посадових осіб  місцевого самоврядування району в зв’язку з наданням інформаційно-роз’яснювальних документів щодо оформлення та призначення  субсидій населенню.

В роботі наради взяв участь та виступив голова райдержадміністрації Орест Хлян та заступник районної ради Володимир Мацелюх

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про стан роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо нарахування та виплати субсидій населенню району.
  2. Законодавча база з питань з питань призначення субсидій.
  3. Призначення субсидій та інформаційно-роз’яснювальна робота щ

По першому питанні порядку денного виступив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Ганусяк , яка зупинився на проведеній роботі спеціалістами управління протягом 2016 року щодо нарахування та виплати субсидій населенню району. А також довіла до відома представників сільських рад  моніторинг звернень їхніх громадян на телефон урядової  «гарячої лінії» з питань незадовільної підготовки документів, які надаються органами місцевого самоврядування громадянам територіальних громад. Також поставив до відома представників громад про визначених спеціалістів управління, які будуть працювати з визначеними територіальними громадами

Кашуба  Лідія – заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації зупинилася на законодавчій базі та відповідності законів України, в частині нарахування та виплати субсидій населенню району.

Досить значну увагу було приділено роз’ясненню учасникам наради щодо  підготовчих документів з призначення субсидій за спрощеною системою та достовірності оформлення підготовчих документів щодо призначення субсидій посадовими особами місцевого самоврядування та заявниками.

Також спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації відповіли на ряд поставлених запитань учасниками наради.