Нарада по благоустрою Яворівщини

З метою підготовки населених пунктів Яворщини  до Великодніх свят та поліпшення стану довкілля у районі, голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян видав розпорядження про проведення місячника чистоти і благоустрою населених пунктів району до Великодніх свят, яким затвердив відповідні заходи. Зокрема, планується провести наради з керівниками підприємств, установ та організацій всіх форм власності з визначення переліку робіт; організувати проведення очистки парків, скверів та майданів, впорядкування пам’ятників та символічних могил, весняну обрізку й побілку дерев у селах; прибирання прибережних смуг та рік і водоймищ; організувати озеленення та заліснення площ, впорядкування територій лісництв; приведення в належний стан полосів відводу доріг, автопавільйонів, зупинок та ін..

29178080_1809292675811528_7014281000003829760_oВідповідно до цього 14 березня  в Яворівській райдержадміністрації відбулася нарада з лісогосподарськими підприємствами та дорожніми організаціями, за участі начальників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо місячника озеленення

Нагадаємо , що з 12 березня 2018 року, в Яворівському районі розпочався місячник озеленення, прибирання та благоустрою, який триватиме до 5 квітня 2018 року.
Даний захід проводиться на виконання розпорядження голови Яворівської районної державної адміністрації від 6 березня 2018 року № 167/02-06 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля».
Метою проведення місячника благоустрою є поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів області, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.
Кожен має змогу, витративши небагато часу, стати корисним для суспільства і природи, навіть організатором невеличкої акції за місцем проживання. У власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку можна організувати прибирання території чи висадження квітів, кущів та дерев. Розповісти дітям, а інколи дорослим, про необхідність дбати і піклуватися про природу, підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до зелених зон у населених пунктах.

Переглядів: 357