Нарада із головами органів місцевого самоврядування Яворівського району

Сьогодні, 2 квітня, під головуванням першого заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Віталія Денеги відбулась  нарада із головами органів місцевого самоврядування Яворівського району.

Участь у нараді взяли керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило, заступник голови районної ради Володимир Мацелюх, начальник фінансового управління райдержадміністрації Надія Горох, начальник соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Ганусяк, начальник служби у справах дітей Олена Рис, директор Яворівського центру соціальних служб сім’ї дітей та молоді райдержадміністрації Віталій Байда,  начальник сектору з інфраструктурних проектів та захисту довкілля  Галина Прядко, начальник сектору  житлово-комунального господарства та енергетики Віталій Коструба, головний спеціаліст з питань оборонної роботи та цивільного захисту  Володимир Комар, представник поліції Василь Семен, начальник Яворівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Руслан Іванчишин та голови Бірківськівської, Рясне-Руської, Домажирської, Лозинської, Вороцівської та Домажирської сільської ради.

Під час зустрічі обговорили про заходи запобігання поширенню епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19 в Яворівському районі; щодо роботи мобільних груп тестування серед населення району та про відповідальність за недотримання заходів карантину та ізоляції, про спалювання сухої трави, про роботу адміністративних комісій сільських рад і про ДФРР та інші програми державного та соціального розвитку.

Начальник сектору житлово-комунального господарства та енергетики нагадав про проведення заходів благоустрою та щодо недопущення виникнення стихійних сміттєзвалищ на  території району.

Також під час наради начальник соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Ганусяк, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Рис та директор Яворівського центру соціальних служб сім’ї дітей то молоді Віталій Байда інформували щодо організації спільної роботи із соціально-незахищеними та малозабезпеченими громадянами, малолітніми і неповнолітніми дітьми під час карантинних заходів. Функціонування гарячої лінії РДА та про виплати субсидій і соціальних допомог.

Володимир Комар проінформував про процес поховання померлих від хвороби COVID-19 Аби не допустити додаткового інфікування людей, рекомендовано зменшити кількість присутніх на похороні та дотримуватися відповідних санітарних норм. Попередньо продезінфіковане тіло померлого із підозрою на COVID-19 ховатимуть в герметичному пакеті та у щільно закритій труні.

Також кількість присутніх під час поховання має бути обмежена, а відстань між ними не менше ніж 1,5 м. Усі присутні під час поховання мають бути обліковані. У людей мають взяти контакти органи місцевого самоврядування та адресу місця проживання.

На завершення Віталій Денега наголосив, що варто покращувати роботу задля реальної результативності, адже в такий важкий для всіх час головне підтримка та спільна праця.

Робоча нарада була направлена на конструктивну, спільну, взаємну роботу в таких важливих питаннях району.