Начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський зустрівся з представниками пілотного проєкту «Будівництво модульно-каркасних будинків та промислових споруд»

Начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський зустрівся з представниками пілотного проєкту «Будівництво модульно-каркасних будинків та промислових споруд»

Три компанії: "Львів Буд", "Кавер Енерджі Плюс" та компанія "Інтерес Груп"  об’єдналися і реалізують пілотний проект в Україні з метою забезпечення потребу територіальних громад якісним житлом європейського зразка в стислі терміни, та з найменшими витратами.

Також участь у нараді взяли голова Новояворівської міської ради Володимир Мацелюх, заступника голови Яворівської міської ради Катерини Михасяк, голова Шегинівської територіальної громади Оксана Павуцьо та начальник земельного відділу Мостиської міської ради Роман Пристацький.

«На території району проживають понад 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які через війну змушені були покинути свої домівки. Наше завдання забезпечити кожного з них належним помешканням. Оскільки, той прихисток, який ми надаємо їм сьогодні – є тимчасовим. Тому спільно з головами територіальних громад працюємо над вирішенням питання та шукаємо шляхи їх реалізації» - зазначив Ярослав Коминський

Зокрема, представники проекту презентували варіанти робіт, які вони реалізують. Розповіли низку технічних, фінансових, комунікаційних та інших важливих питання, пов’язаних із будівництвом житла.

Довідково: компанія "Львів Буд" розпочала свою діяльність у 2006 році, швидко зайнявши провідні позиції у сфері будівництва багатоповерхових житлових будинків. За час існування компанія пройшла шлях від субпідрядної організації до інвестора. Компанія "Кавер Енерджі Плюс" з 2017 року надає повний спектр інженерних, проєктних та електромонтажних робіт у якості генерального підрядника або субпідрядника. Компанія "Інтерес Груп" з 2016 року надає послуги у сфері фінансової діяльності, зокрема консалтингові послуги з питань комерційної діяльності та керування активами.

Переглядів: 0