На засіданні колегії оголосили про початок опалювального сезону.

10 жовтня в залі засідань Яворівської районної державної адміністрації відбулося засідання колегії під керівництвом. голови  Ореста Хляна, за участі голови районної ради Володимира Сичака та першого заступника голови РДА  Ігоря Рака.

Участь у колегії також взяли начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій та установ району, сільські голови.

Про готовність підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та автомобільних доріг району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року доповів перший заступник голови Ігор Рак

З метою координації заходів щодо ефективної підготовки, своєчасного початку опалювального сезону 2016/17 року та сталого функціонування підприємств житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період після завершення опалювального періоду  було видано  розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 19.05.2016 року за № 295/0/5-16 "Про підготовку до опалювального сезону 2016/17 років».

Зазначеним розпорядженням були затверджені заходи  щодо забезпечення своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ до опалювального сезону із зазначенням чітких термінів їх виконання.

Підсумовуючи стан готовності господарки району до роботи в осінньо-зимовому періоді, можна стверджувати,що реальних загроз щодо зриву опалювального сезону немає, тому на колегії оголосили про початок опалювального періоду в бюджетних установах, а з 13 жовтня для  населення Яворівського району, згідно розпорядження №701/6-16 від 10.10.2016

 

Під час колегії з питаннями про внесення змін до районного бюджету на  2016 рік та про виконання районного та місцевих бюджетів за 9 місяців 2016року та завдання щодо завершення бюджетного року виступила начальник управління фінансів адміністрації Горох Надія

Проінформував присутніх Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку району та підсумки роботи господарського комплексу району за 9 місяців 2016 року  та стратегію розвитку Яворівського району на період 2016-2020 років начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості Юрій Кміть.

Стан виділення земельних ділянок учасникам АТО на території району доповів  Іван Янишівський , а про реорганізацію Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» - Михайло Дорош, який уточнив, що у 10 та 11 класах відсутні учні, тому пониження ступеня не вплине негативно на дітей та  навчальний заклад.

Утворення опорних навчальних закладів та оренда приміщень шкільних їдалень загальноосвітніх навчальних закладів інформував начальник відділу освіти Михайло Дорош.

В.о. головного лікаря Яворівської ЦРЛ Оксана Северин доповіла про оптимізацію закладів охорони здоров’я

Переглядів: 721