На території Яворівщини відбудеться жіночий автопробіг

26 вересня Громадські організації «Спілка автомобілістів Львівщини» та «Спілка жінок Львівщини» ініціюють проведення жіночого автопробігу «Галицький ПАЗЛ» приурочений до 30-річниці Незалежності України.

Попередній маршрут автопробігу: м. Львів (Старт – Арена «Львів») – м. Миколаїв – м. Стрий – смт. Верхнє Синьовидне – м. Східниця – м. Дрогобич – м. Самбір – м. Краковець – м. Новояворівськ – смт. Івано-Франкове – с. Рясна-Руська. Його протяжність становитиме 300 км.

Варто зауважити, жіночий автопробіг відбудеться за підтримки Львівської ОДА, захід координує департамент комунікацій та внутрішньої політики. Зокрема, вчора під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулася організаційна нарада із дотичними службами та керівниками районів області щодо проведення автопробігу з керівництвом районів області та дотичних служб.