На розширеній нараді згадали про визволення Маріуполя у 2014

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ореста Хляна відбулася чергова розширена апаратна нарада, в якій взяли участь голова районної ради Володимир Сичак,  заступник голови Ірина Масюк, керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило, органи місцевого самоврядування,  начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств комунальної власності, тощо.

На початку розширеної наради Орест Хлян інформував, що сьогодні  День визволення Маріуполя від російських окупантів, який  встановлений за рішенням Верховної Ради України і відзначається 13 червня – Постанова № 3807 (971-VIII) від 2 лютого 2016 року

35270234_1929536317120496_2416687954685591552_n 35295870_1929534840453977_1701042464963428352_n

Голова Яворівської райдержадміністрації проінформував про плани роботи на поточний місяць та масові заходи, які відбуватимуться на території Яворівської району, а саме 26 червня 2018р. Всеукраїнська проща, присвячена пам’яті Страдецьких блаженних, Дню мирянина та 1030-річчю хрещення Київської Руси –України та 7-12 липня  26-ий Міжнародний фестиваль «Молода Галичина»

Під час наради голова райдержадміністрації Орест Хлян  акцентував увагу присутніх на питаннях щодо соціально-економічного розвитку району, виконання бюджетів усіх рівнів,  державних соціальних допомог, тощо

Про підсумки проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення та погодження водних об’єктів району для проведення аукціону доповіла завідувач сектору управління земельними ресурсами  О.Місюк

Начальник відділу освіти Михайло Дорош  доповів про актуальні питання та зміни в законодавстві з питань освіти: організація та проведення конкурсу на посаду керівника закладу освіти; присвоєння імені видатних постатей освітній установі; проведення звітів директорами шкіл району за підсумками 2017-2018 навчального року, покращення матеріальної бази шкіл.

В.о начальника відділу культури та туризму Наталія Лялюк інформувала про організацію роботи народних домів та бібліотек району, а саме що на кінець серпня планується відкриття 3 Народних домів. Акцентувала увагу голів органів місцевого самоврядування на реалізацію мікропроектів та запросила всіх на фестиваль сучасної музики Явірфест, який відбудеться 23 червня.

Уляна Ганусяк,  начальник управління соціального захисту населення, інформувала про постанову№ 326 від 27 квітня про порядок нарахування субсидій. Адже  з 1 травня 2018 року житлова субсидія призначається лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

— особи, які не мають доходів, або їх середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення субсидії;

— внутрішньо переміщені особи;

— особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою;

— особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

— особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

Не менш важливою є інформацічя про державну програму підтримки галузі тваринництва фізичних осіб, які утримують поголів’я молодняка великої рогатої худоби, яку озвучив М.Васильовський. Роботи по даному питанню тривають разом з Держпродспоживслужбою та органами місцевого самоврядування.

Також Орест Хлян наголосив на необхідності відповідної  роботи закладів медицини, освіти, культури,  та належної підготовки до державних свят.

Переглядів: 269