На апаратній нараді оговорили закупівлю соціального житла

Під керівництвом першого заступника  голови  районної державної адміністрації Ігоря Рака відбулася чергова  апаратна нарада, в якій взяли участь заступник районної ради Володимир Мацелюх,  керівник апарату Зоряна Мірило, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, тощо.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району доповіли про проведену роботу минулий тиждень , про виконання протокольних доручень та проінформували про плани роботи на поточний місяць

Під час наради обговорено питання щодо соціально-економічного розвитку району, виконання бюджетів усіх рівнів,  отримання державних соціальних допомог , виконання мікропроектів,  виплата дотацій на молодняк, закупівля житла дітям сиротам, підготовка до ЗУНР, хід проведення жнив урожаю 2018 року у складних погодних умовах тощо

В.о начальника відділу культури та туризму  Наталія Лялюк інформувала про заходи, які відбуватиться цього тижня, з масштабних:

• 28-29.07.2018 р. у селі Прилбичі на Яворівщині відбудуться нічні чування з нагоди 153-ої річниці від народження митрополита Андрея Шептицького
  • 07.2018 в с Наконечне ІІ захід присвячений 50-річчю від дня народження Героя Небесної Сотні Р.Сеника «Мрії героїв не вмирають».
  • 07.2018 о 17:00 День пам’яті святого князя Володимира – Хрестителя Київської Русі Вечір за участю церковного дитячого хорового колективу с.Нагачів. День Хрещення Київської Русі 1030 – річниця.

Начальник служби у справах дітей Олена Рис доповіла, що планується придбати чотири квартири  дітям-сиротам з залученням державної, обласної та районної програм.  Робота в даному напрямку триває.

На завершення наради перший заступник голови яворівської райдержадміністрації Ігор Рак дав доручення надати пропозиції та бачення реалізації стратегії по об’єктах Яворівського району, для опрацювання на засідання колегії.