На апаратній нараді хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників АТО 19 червня 2014

19 червня голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян провів апаратну нараду за участі голови Яворівської районної ради Володимира Сичака, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Апаратну нараду розпочали з хвилини мовчання за загибелими українськими захисниками під с. Ямпілем та  с. Закитне, адже сьогодні минає третя річниця.  Юрій Прихід, Андрій Повстюк, Ігор Ляшенко,Степан Воробець, Микола Шайнога, Віктор Сивак  віддали життя за  Україну, під час виконання завдання по знищенню противника .

На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період, зокрема Орест Хлян розповів про поїздку , яка відбулася 17 червня 2017 року  в м Шепетівка та м Славута до могил загиблих 19 червня 2014 року Ігоря Ляшенка, Андрія Повстюка.

В ході наради  очільник району Орест Хлян зупинився на ряді питань: знищення борщівника Сосновського, збільшення надходжень в бюджет з підакцизних товарів, договорів оренди, зміни до штатних розписів. підготовку до прощі в с. Страдч  та до 25-ого ювілейного Міжнародного фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні, тощо.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Зокрема начальник відділу освіти Михайло Дорош розповів про обласні змагання «Сокіл «Джура», в яких бере участь учні Бірківської ЗОШ 1-111 ступеня.

Начальник відділу діловодства та документообігу Ханас Наталія інформувала, що станом на 19.06.2017 року на гарячу лінію області «112» надійшло 440 звернень громадян, з яких: 7 звернень перебувають на контролі –   3 виконані але ще не закриті, 4 на виконанні. До районної адміністрації надійшло і зареєстровано 48 запитів на публічну інформацію. Усі розглянуті та своєчасно виконані. Зареєстровано 543 звернення громадян, 117 звернень від учасників АТО щодо виділення одноразової допомоги та допомоги на лікування, а також 177 звернень на Урядову гарячу лінію. Забезпечено виконання 180 пунктів протоколів нарад голови обласної державної адміністрації, 63 пункти доручень та 47 розпоряджень голови облдержадміністрації. Виконання контролю за вказаними документами здійснюється за допомогою електронної бази даних та автоматизованої системи діловодства «ДОК-ПРОФ».

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Переглядів: 645